Komplexní péče o Váš zrak je naší prioritou. Ne každé zhoršení vidění lze "napravit" brýlemi. Před nákupem brýlí Vám proto doporučujeme návštěvu očního lékaře, který Váš zrak vyšetří a pokud nezjistí jiné problémy, než změnu dioptrií, napíše Vám hodnotu Vaší korekce na předpis.

Proč ještě navštívit očního lékaře a nechat si korekci zapsat na předpis? Získáte tím příspěvek od Vaší pojišťovny! A to jak na brýlové obruby, tak i na brýlové čočky.

Náš zájem směřujeme i k dětským (šilhajícím a amblyopickým) pacientům. V naší optice nabízíme okluzory k zakrývání zdravého oka. Tento léty osvědčený způsob léčby, který využívá cvičení šilhajícího či tupozrakého (amblyopického) oka, Vám u nás rádi vysvětlíme. Rodiče takovýchto pacientů pomůžeme zasvětit do způsobu aplikace okluzorů, aby nedocházelo ke zbytečným chybám při jejich užívání.


Na své si u nás přijdou i nositelé kontaktních čoček. Nabízíme nejen čočky dioptrické a torické, ale i barevné kontaktní čočky (s i bez dioptrií). Nositelům kontaktních čoček připomínáme nutnost pravidelných kontrol předního segmentu oka u očního lékaře, jelikož je rohovka dlouhodobým nošením kontaktních čoček namáhána.